styczeń6

Pyszne masełko :-)

dodano: 6 stycznia 2010 przez tanika


  MASŁO KERRYGOLD 

  Moja teściowa przywiozła z Niemiec Irlanskie masełko Kerrygold 100% - gdy go spróbowalam...pychota!Takie masło jadłam ostatni raz już bardzo dawno,jeszcze w dzieciństwie, u babci na wsi,które nawet sama robiłam :-).Ale dobre jest to,że te masło można kupić w Delikatesach lub dużych supermarkietach - rużnicy nie ma.Masło nawet z lodówki jest poddatne do smarowania!Jest trocha drogie(cena ok6 zł) ale warto kupić,zwłaszcza dla dzieci - to 100%masła w maśle!!!

  MASŁO LUKSMILK

 Te Polskie  masełko od Mlekowity jest mniej tłuste,bo zawiera 82% tłuszczu i też dosyć fajne w smaku,trzymam go w maselniczce,bo z lodówki jest dosyć twardawe,ale ma przepyszny śmietakowy smak i nie zawiera dodatków sztucznych!Też nie jest drogie,bo kosztuję ok 3,20zł.Smaczne masełko dla faworytów :-)

SMACZNEGO!!!


photo
Kerrygold 100%: Irlandskie masło - pyszniaste:-) Zdjęcie pochodzi z notki Pyszne masełko :-)


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
tester1234 9 marca 2017 tester1234 napisał:

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym produktem jest Finuu, które osobiście bardzo polecam masło Finuu, bo uważam, że obecnie jest to najlepsze masło na rynku! Dawno nie próbowałem tak prawdziwie maślanego masła... Finuu rozsmarowuje się idealnie zaraz po wyciągnięciu z lodówki, jest delikatne, wręcz aksamitne... pycha! Ciężko teraz spotkać masło bez sztucznych dodatków i konserwantów, ale na szczęście jest Finuu - co ważne to w pełni naturalny produkt!!!